Madeni Para 1TL İle Çalışan Masaüstü Taşınabilir Telefon Şarj İstasyonu Otomatı

Şarjjet; Madeni para ( 1 ₺ ) ile çalışan cep telefonu, tablet, kulaklık, akıllı saat gibi cihazları şarj etmeye yarayan masa üstü taşınabilir çok uçlu şarj istasyonu otomatıdır.

Şarjjet; Kafe, Restaurant, Bar, Çaybahçesi, Otel, Kantin vb. gibi işletmelere göre tasarlanmıştır. İşletmenizin güvenliği bizim için çok önemlidir, Şarjjet tamamen güvenlidir. Şarjjet’le müşterinizin telefon şarj sorununa çözüm üretirken aynı zamanda şarj hizmetinden kazanç elde edebilirsiniz.

Şarjjet; Madeni 1 ₺ ile çalışan verilen süre (-,20,+) kadar telefon, tablet vb. gibi cihazları şarj etmeye yarayan masaüstü taşınabilir küçük, şık ve pratik şarj istasyonudur. Şarjjet hızlı şarj değildir. Tüm akım koruma önlemleri alınmıştır. Telefon sağlığı düşünülerek tamamen güvenli şarj odaklı olarak çalışır.

Şarjjet üstelik ücretsiz. Montaj ücreti yok, kurulum ücreti yok, bakım ücreti yok, taahhüt yok. 

Şarjjet cihazların bakımı haftalık periyotlar halinde ücretsiz yapılır. İşletmenizdeki müşteri telefon şarj giderleri firmamız tarafından finanse edilir, işletmenin kasasından müşteri telefon şarj gideri için tek kuruş çıkmadığı gibi işletme bu hizmetten kâr paylaşım usulü ile gelirde elde eder.

Şarjjet Şarj Ünitesi Nedir?

Şarjjet ünitesi 12x15x15 ölçülerinde 2 kg ağırlığındadır.

Şarjjet, yaklaşık 1 peçetelik boyutlarındadır.

USB girişine minimum 500 mAh maksimum 2.3 Ah. kadar güç verir.

Telefon arızalarını engellemek için akım koruma sistemi uygulanmıştır. Sarjjet ünitesi tanımlanmış 1 adet madeni para ile çalışır.

Telefon Şarj kablosu 60 cm’dir. Kablo koruma aparatı şarj kablosunu sabitler.

Şarjjet ünitesi cep telefonuna masada şarj hizmeti verirken elektriğe ihtiyacı yoktur.

Atılan 1 madeni para ekranda ön ayarlı 20 dakika şarj süresini başlatır, USB Girişini aktif hale getirir. Ekrandaki USB OFF yazısı USB ON olarak değişir.

USB girişinin altında kırmızı ışık yanar, kırmızı ışık yandığı sürece telefona şarj hizmeti verir. Ön ayarlı 20 dakika süre boyunca cep telefonuna şarj hizmeti verir.

Şarjjet Standı Nedir?

Aynı anda 3 adet Şarjjet ünitesini  kablosuz olarak şarj etmektedir. Küçük Şarj Standı sadece 52x17x9 ölçülerinde 1.6 kg dır.  Boy:52  en:17   yükseklik: 9cm

Şarjjet ünitesi; Şarj Standında yaklaşık  5 – 6 saatte şarj olur. Şarjjet Standı; Aylık elektirik masrafı 1 ampülün 1 günde yaktığı elektirik kadardır.

Büyük Şarjjet Standı Nedir?

Büyük Şarjjet Standı, Şarjjet ünitelerinin şarj olduğu şık, pratik, estetik stantdır. Aynı anda 9 ünite şarj etmektedir. Büyük şarjjet 113x40x30 cm boyutlarındadır.

Kırmızı, siyah, beyaz olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. boy:113 en:40 derinlik:30​

Elcik (Tahsilat Cihazı) Nedir?

Elcik İle İşini Kur.

Rahat olun, Elcik sizin yerinize işinizi takip eder.

Şarjjet Elcik 25 yıllık otomasyon tecrübesinin yansıması. Elcik’de hataya yer yok.

Elcik’le Personellerin kontrolü sende.

Elcik, Personellerinizi organize eder, takip eder, analiz eder, rapor eder, güven sağlar, güvenini sağlar.

Elcik’le Müşterilerin kontrolü sende.

Elcik, Müşterilerini organize eder, analiz eder, rapor eder, güven sağlar, güvenini sağlar.

Elcik’le Cihazların kontrolü sende.

Elcik, Cihazlarını organize eder, takibi eder, analiz eder, rapor eder.

Elcik, tahsilatı otomatik hesaplar, personelinizin hata yapma olasılığını ortadan kaldırır, kaçakları önler, kuşkuya yer bırakmaz, güven sağlar.

Personelin durumuna göre Elcik’i organize ederek, Personelin daha verimli çalışmasını sağlayabilir ve personelinin hakimiyet alanını belirleyebilirsin.

Şarjjet Online veri aktarımıyla her an raporlara ulaşmanı sağlar.

Elcik’den alacağın raporları analiz et. Verimli, verimsiz personel ve müşterilerine göre taktikler geliştir, kazancını katla.

Elcik, sahadaki cihaz / cihazların ne durumda olduğunu analiz ederek müşteri şikâyet etmeden müdahale etmeni sağlar takibini kolaylaştırır.

Elcik, Personeli, Müşteriyi size bağlar ve güven sağlar…

CE Belgesi

Rosch Belgesi

ISO 9001:2015 Belgesi

Marka Tescil Belgesi

ISO 10002:2018 Belgesi

ROSH Akreditasyonumuz

CE Akreditasyonumuz

Vertacert Akreditasyon