Parayla, Jetonla, Kartla Çalışan Telefon Şarj İstasyonu Otomatı Nedir ?

Şarjjet; Madeni para 1 TL ile çalışan cep telefonu, tablet, kulaklık, akıllı saat gibi cihazları şarj etmeye yarayan masa üstü taşınabilir çok uçlu şarj istasyonu otomatıdır.

Şarjjet; Kafe, Restaurant, Bar, Çaybahçesi, Otel, Kantin, Hastane vb. gibi umuma açık işletmelere göre tasarlanmıştır. İşletmenizin güvenliği bizim için çok önemlidir, Şarjjet Şarjmatik tamamen güvenlidir. Şarjjet’le müşterinizin telefon şarj sorununa çözüm üretirken aynı zamanda şarj hizmetinden kazanç elde edebilirsiniz.

Şarjjet; Madeni 1 ₺ ile çalışan verilen süre kadar telefon, tablet vb. gibi cihazları şarj etmeye yarayan masaüstü taşınabilir küçük, şık ve pratik şarjmatik istasyonudur. Şarjjet hızlı şarj 2.0 ı destekler. 5.20 Volt 2.33 Amper = 12.11 watt maksimum güç verir. Tüm akım koruma önlemleri alınmıştır. Telefon sağlığı düşünülerek tamamen güvenli şarj odaklı olarak çalışır.

Şarjjet Şarjmatik Otomatı üstelik ücretsiz. Montaj ücreti yok, kurulum ücreti yok, bakım ücreti yok, taahhüt yok. 

Şarjjet Şarjmatik cihazların bakımı haftalık periyotlar halinde ücretsiz yapılır. İşletmenizdeki müşteri telefon şarj giderleri firmamız tarafından finanse edilir, işletmenin kasasından müşteri telefon şarj gideri için tek kuruş çıkmadığı gibi işletme bu hizmetten kâr paylaşım usulü ile gelirde elde eder.

Şarjjet Ünitesi Nedir?

Şarjjet ünitesi 11 x 14 x 13 cm ölçülerinde 2 kg. ağırlığındadır. Yaklaşık 1 peçetelik boyutlarındadır.

USB girişine minimum 500 mAh maksimum 2.3 Ah. kadar güç verir.

Telefon arızalarını engellemek için akım koruma sistemi uygulanmıştır. Sarjjet ünitesi tanımlanmış Madeni Para, Jeton, Kart ile çalışır.

Telefon Şarj kablosu 60 cm’dir. Kablo koruma aparatı şarj kablosunu sabitler.

Şarjjet ünitesi cep telefonuna masada şarj hizmeti verirken elektriğe ihtiyacı yoktur.

Madeni Parayla, Jetonla, Kartla ekranda ön ayarlı 20 dakika şarj süresini başlatır, USB Girişini aktif hale getirir. Ekrandaki USB OFF yazısı USB ON olarak değişir.

USB girişinin altında kırmızı ışık yanar, kırmızı ışık yandığı sürece telefona şarj hizmeti verir. Ön ayarlı 20 dakika süre boyunca cep telefonuna şarj hizmeti verir.

Şarjjet ünitesi isteğe göre özelleştirilebilir. Tanımlı Madeni Para ile çalışan şarj ünitesi 2 TL, 3 TL 5TL gibi çalışacak para adedi de ayarlanabilir. Tanımlı Jetonla çalışan şarj ünitesi Şarjjet’te. Anı anda Hem Para hem Karla çalışabilen Şarj Ünitesi sadece Şarjjet’te.

Şarjjet Standı Nedir?

Şarjjet ünitelerini şarj etmeye yarar. Şarjjet Üniteleri aynı anda  4 – 5 saatte kablosuz hızlı şarj olur.

Şarj Standı 52x17x9 ölçülerinde 1.6 kg dır.

Şarjjet Standı Rafa konulabilir yada Duvara monte edilebilir.

Tüketim: Aylık 3 boş Akü Dolma tüketimi: 0,195 kWs x 30 GÜN = 5,85 kWs maksimum. Kıyaslama yapmak gerekirse aylık 1 ampullün 1 günde yaktığı elektrik kadardır.

Set Şarj seti: 3 Adet Şarjjet Ünitesi + 1 Adet Şarjjet Standı olarak tanımlanır.

Büyük Şarjjet Standı Nedir?

Şık ve özgün tasarımıyla Büyük Şarjjet işletmenizde müşterilerinizin ulaşabileceği yere konumlarsanız müşterinizin fark etmesini sağlayarak Şarj Ünitesini müşterilerinizin almaları sayesinde garsonlarınızı meşgul etmemesini sağlar. Büyük Şarjjet Standına en fazla 3 adet Şarjjet Seti takılabilir. Şarj Ünitesi, Seyyar Şarj olarak Masada Şarj hizmeti vermesiyle müşterilerinizi mutlu edin.

Kırmızı, siyah olmak üzere 2 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. boy:110 en:40 derinlik:30​

REFERANSLARIMIZ

NEDEN TERCİH ETMELİYİM

Müşterileriniz Güven Duyar

Şarjjet sayesinde, müşteriniz kendi masasında telefonunu şarj edebilir.

Şarjjet Kazandırır

Şarjjet, işletmenize ek gelir imkanı sağlar. Şarjjet müşterisi olmak tamamen ücretsizdir.

Tüm Dünya’da İlk

Şarjjet yalnızca Türkiye geneli değil, tüm dünya ülkelerinde kullanılmaktadır. Yurtdışı ve yurt içi bayilik başvuruları için bizimle iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Şarjjet Tüm Cihazlarda Kullanılır

Şarjjet hızlı şarj değildir. Çok uçlu soket sayesinde tüm cihazlarda kullanılabilir.

Şarjjet Yerli Üretimdir

Madeni Para ile çalışan şarj makinelerinin dünyadaki ilk mucidi ve üreticisi Şarjjet’tir.

Şarjjet Yerli Üretimdir

Şarjjet madeni para ile çalışan masa üstü şarj makinelerinin dünyadaki ilk mucidi Türk ve üreticisi Şarjjet’tir. Tamamen yerli sermaye ile üretilmiştir.

Şarjjet Güvenlidir

Şarjjet dayanıklı dış gövdeye sahiptir. Darbelerde zarar görmez.

Şarjjet Güvenlidir

Şarjjet dayanıklı dış gövdeye sahiptir. Darbelerde zarar görmez.

Tüm Cihazlarla Uyumlu

Şarjjet ŞarjMatik Çok uçlu soketli kablo sayesinde tüm cihazlarla uyumludur. Şarjjet’i tüm telefonlar, tabletler, ios, android işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

Şarjjet Kazandırır.

Şarjjet İle Kazanç Sağla

Şarjjet, işletmenize ek kazanç imkanı sağlayarak kazandırır. Şarjjet müşterisi olmak tamamen ücretsizdir. Müşterilerimiz kar paylaşım usulü ile işletmelerine Şarjjet masa üstü şarj aleti ile kazanç sağlarlar.

Şarjjet Güvenlidir

Avrupa Onaylı

Tüm yüksek ve alçak gerilim tedbir teknolojisi ile güvenlidir. İçindeki güç kontrolümüzde! Şarjjet, Avrupa’nın onaylı firması tarafından verilen akreditasyonlu +|-EuroBat, ISO 9001:2015, CE ve RoHs belgelerine sahiptir.

Mutlu Müşteriler

Masa Başında Şarj Keyfi

Eski sistem sabit kabinlerde şarj otomatları, müşterilerinizde güven sorununa neden olurdu. Şarjjet sayesinde, müşteriniz kendi masasında telefonunu şarj edebilmenin konforunu ve güvenini deneyimlerler.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Şarjjet firmamız ve ürünlerimiz hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda verilmiştir. Bulamadığınız veya eksik olduğunu düşündüğünüz sorularınızı bize iletişim sayfamızdaki formdan ya da iletişim bilgilerimiz yoluyla ulaştırabilirsiniz. Sizlerden gelen önemli soruları da bu sayfa başlığı altında tüm ziyaretçilerimizle paylaşacağız.

Şarjjet Nedir?

Şarjjet Nedir?

Madeni Para ile çalışır. Kafe, Restoran, Bar, Çay bahçesi, Otel, Kantin, Hastane vb. gibi umuma açık işletmelere göre tasarlanmıştır. Çok uçlu kablo sayesinde tüm cihazlarla uyumludur. Cep telefonu, Tablet, iPad, iPhone, Android, iOS, Windows gibi cihazları ayarlanan süre boyunca şarj hizmeti verir.

Şarjjet, Hangi Cihazları Şarj Eder ?

Şarjjet, Hangi Cihazları Şarj Eder ?

Android, iOS, Windows gibi işletim sistemli cihazlarını şarj edebilmektedir. (LG, Samsung, iPhone, Sony, Oppo, Xiaomi, Apple, Huawei vs..) Ayrıca Çok uçlu kablo soketi sayesinde Kulaklık, Tablet, Saat vb. cihazları da şarj eder.

Cihazımı Kaç Birim Şarj Eder ?

Cihazımı Kaç Birim Şarj Eder ?

Bataryanızın kullanım ömrüne ve kapasitesine göre değişkenlik göstermektedir ancak aşağı, yukarı  Şarjjet, cihazınızı %20 – %40 arasında şarj etmektedir.

Neden Şarjjet Kullanmalıyım?

Neden Şarjjet Kullanmalıyım?

Piriz ve kablo yığınlarından kurtarır.  Müşterilerin telefon şarj sorumluluğundan kurtarır. Pratik ve şık tasarımıyla müşterilerinizin telefonu şarj olurken işletmenizde daha fazla vakit geçirir.

Şarj Hizmet Süresi Kaç Dakika?

Şarj Hizmet Süresi Kaç Dakika?

Şarj hizmet süresi 20 ile 30 dakika arası değişmektedir. Şarj hizmet süresi cihazın ekranında da yazmaktadır.

Şarjjet Nerede Kullanılır?

Şarjjet Nerede Kullanılır?

Kafe, restoran, çay bahçesi, otel, kampüs, pastane, bar, hastane, kantin, plaj, avm, dinlenme tesisleri gibi kapalı ve açık  alanlarda hizmet vermektedir.

Şarj Hizmet Süresi Kaç Dakika?

Şarj Hizmet Süresi Kaç Dakika?

Şarj hizmet süresi 20 ile 30 dakika arası değişmektedir. Şarj hizmet süresi cihazın ekranında da yazmaktadır.

Şarjjet Ünitelerinin Bakımı Ücretlimi?

Şarjjet Ünitelerinin Bakımı Ücretlimi?

Cihazların bakımı haftalık yapılır. Bakımlar ve yedek parçalar tamamen ücretsizdir.

Şarjjet, Para Kazanmak Nasıl Oluyor ?

Şarjjet, Para Kazanmak Nasıl Oluyor ?

Cihazların tahsilatı haftalık periyotlar halinde ücretsiz yapılır. Yapılan tahsilatlar işletmeyle kar paylaşım usulü ile paylaşılır.

Telefonumu Neden Az Şarj Oldu?

Telefonumu Neden Az Şarj Oldu?

Telefonunuz şarj olurken telefonunuzu kullanmamanızı tavsiye ederiz. Hem kendi, hem de telefonunuzun sağlığı için önemli. Telefonunuzu şarj sırasında kullandığınızda, gelen enerji telefonu şarj etmek yerine çalışan işlemlere güç vermek için kullanılacaktır. Bu durum şarj yüzdesini önemli oranda düşürecektir. Şarj sırasında telefonu zorlayacak uygulamalardan kaçının.

Şarjjet Kurulumu Ücretlimi?

Şarjjet Kurulumu Ücretlimi?

Cihazların keşif, tanıtımı ve kurulumu tamamen ücretsizdir.

Aylık Elektrik Sarfiyatı Ne Kadar?

Aylık Elektrik Sarfiyatı Ne Kadar?

Aylık 3 boş Akü Dolma tüketimi: 0,195 kWs x 30 GÜN = 5,85 kWs maksimum. Kıyaslama yapmak gerekirse 1 ampulün 1 günlük elektrik sarfiyatı kadar denebilir.

SERFİTİKALARIMIZ

CE Belgesi

ISO 10002:2018 Belgesi

RoHS-2 Belgesi

Marka Tescil Belgesi