Masaüstü Şarj Aleti Nedir? – Şarjjet Ne İşe Yarar

Masaüstü Şarj Aleti Nedir? – Şarjjet Ne İşe Yarar

Masaüstü Şarj Otomatı, Şarjmatik, Şarj istasyonu, Şarj Kutusu gibi cihazlar madeni parayla çalışırlar, taşınabilir olmaları, çok uçlu şarj kablosu sayesinde verilen süre içersinde ekstra güce (Prize) ihtiyaç duymadan kullanıcı telefon, tablet, kulaklık gibi cihazlarını oturduğu her yerde şarj etmeye yarayan bir nevi powerbankların gelişmiş ve sanayi tipi şarj makinelerine verilmiş  genel tanımlamalardır.

Şarj otomatı - Şarjmatik

Madeni Para İle Çalışan Şarj Otomatları

Android, ios ve type-c şarj uçlarını aynı cihazda toplanması en büyük avantajlarından biridir. Bozuk para ile çalışır olması tüm dünya üzerinde kullanımını kolaylaştırmıştır. Şarj otomatlarımız bulunduğunuz ülkenin bozuk para birine göre entegre edilebilir. Gelişen teknoloji ile birlikte yeni bir hizmet sektörü haline gelen Masaüstü taşınabilir Şarjjet şarjmatikler Dünyada en çok talep gören ürünler arasına girdi.

 

 

Şarjjet Masaüstü Şarj Otomatları Konfor Sağlar

Gündelik hayatımızda dahi ayrılmaz parçamız olan telefonların en büyük sorunu şarjının çok çabuk bitmesidir. Telefon üreticileri her ne kadar batarya kapasitesini büyütme çabasında olsalar da kullandığımız uygulamalar ve oyunlar her geçen gün daha fazla ve hızlı şarj tüketmesi kaçınılmaz hale getiriyor. Sürekli müşterinin köşe bucak priz arayışı yada şarj edilmesi için emanete bırakılan cihazların sorumluluklarında işletmeyi zor duruma sokmaktadır. Şarjjet Şarj Otomatları tam da burada devreye girmektedir. Gittiğiniz bir kafede siz kahvenizi yudumlarken Şarjjet şarj istasyonu telefonunuzu şarj ederken aynı zamanda telefonunuzu da kullanabilirsiniz. Ayrıca yanınızda bulunan tablet kulaklık gibi şarj ihtiyacı olan tüm cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Masada yer kaplamaması ve taşınabilir olması size konfor sağlar. İşletme olarak cihaz şarj sorunlarından kurtulduğunuz gibi aynı zamanda işletmede bu hizmetten kazanç elde etmesine fayda sağlar.

Şarj otomatı, Şarjmatik, Şarj İstasyonu

Masaüstü şarj otomatları tüm müşterilere ücretsiz sağlanmaktadır. Oluşturulan bayilik sistemi ile Türkiye’de ve dünyada müşterilerimiz şarj otomatlarını en yakın bayiliklerden temin edebilir. Tüm cihazların üzerinde merkez iletişim bilgileri bulunmaktadır. Kullanan müşterilerin ve sağlayıcıların problemlerini ve taleplerini en kısa zamanda çözümlemek için merkez odaklı çalışılmaktadır. Kullandığınız üründen memnun kalmadığınız ya da yeni cihaz talep etmek istiyorsunuz gsm, e-posta, web sitesi ya da sosyal medya aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz

GÜVENDE KALIN, ŞARJINIZ BİTMESİN.

ŞARJJET