Masaüstü Şarj Otomatı Nedir?

Madeni para ( 1 ₺ ) ile çalışan cep telefonu, tablet, kulaklık, akıllı saat gibi cihazları şarj etmeye yarayan mobil taşınabilir çok uçlu “masaüstü sarj otomatı” denir.

Masaüstü Şarj Otomatları Nerede Kullanılır?

Kafe, Restaurant, Bar, Çay bahçesi, Otel, Kantin vb. alanların masaüstünde kullanılır. İşletme sahiplerine hem ek gelir sağlarken aynı zamanda müşterilerinin oturduğu yerden şarj etme imkanı sunar.

Masaüstü Şarj Otomatları Nasıl Çalışır?

Madeni 1 ₺ ile çalışan verilen süre (-,20,+) kadar telefon, tablet vb. gibi cihazları şarj etmeye yarayan masaüstü taşınabilir küçük, şık ve pratik şarj otomatıdır. Şarjjet hızlı şarj değildir. Tüm akım koruma önlemleri alınmıştır. Telefon sağlığı düşünülerek tamamen güvenli şarj odaklı olarak çalışır.

Masaüstü Şarj Ünitesi Nedir?

Şarj Ünitesi 12x15x15 ölçülerinde 2 kg ağırlığındadır.

Yaklaşık 1 peçetelik boyutlarındadır.

USB girişine minimum 500 mAh maksimum 2.3 Ah. kadar güç verir.

Telefon arızalarını engellemek için akım koruma sistemi uygulanmıştır. Şarj ünitesi tanımlanmış 1 adet madeni para ile çalışır.

Telefon Şarj kablosu 60 cm’dir. Kablo koruma aparatı şarj kablosunu sabitler.

Ünitesi cep telefonuna masada şarj hizmeti verirken elektriğe ihtiyacı yoktur.

Atılan 1 madeni para ekranda ön ayarlı 20 dakika şarj süresini başlatır, USB Girişini aktif hale getirir. Ekrandaki USB OFF yazısı USB ON olarak değişir.

USB girişinin altında kırmızı ışık yanar, kırmızı ışık yandığı sürece telefona şarj hizmeti verir. Ön ayarlı 20 dakika süre boyunca cep telefonuna şarj hizmeti verir.

Şarj Standı Nedir?

Aynı anda 3 adet masaüstü şarj alet ünitesini  kablosuz olarak şarj etmektedir. Küçük Şarj Standı sadece 52x17x9 ölçülerinde 1.6 kg dır.  Boy:52  en:17   yükseklik: 9cm

Şarj ünitesi, Şarj Standında yaklaşık  5 – 6 saatte şarj olur. Şarj Otomatı Standı; Aylık elektirik masrafı 1 ampülün 1 günde yaktığı elektirik kadardır.

RELATED POSTS