Masaüstü Şarj Aletleri – Mobil Masada Şarj Otomatları

Masaüstü Şarj Aleti

Masaüstü Şarj Aletleri, kafe, restorant, otel ve v.b. alanlarda masaüstünde madeni para ile çalışan, çok uçlu şarj kabloları sayesinde tüm akıllı telefonlara uyumlu, oturduğunuz heryerden şarj etmeye yarayan mobil masaüstü şarj otomatıdır.

Şarj otomatı - Şarjmatik

Masaüstü Şarj Aletlerin Avantajı

Gündelik hayatımızda dahi ayrılmaz parçamız olan akıllı telefonların en büyük sorunu şarjının çok çabuk bitmesidir. Akıllı telefon üreticileri her ne kadar batarya kapasitesini büyütme çabasında olsalar da kullandığımız uygulamalar ve oyunlar her geçen gün daha fazla ve hızlı şarj tüketmesi kaçınılmaz hale getiriyor. Sürekli müşterinin köşe bucak priz arayışı yada şarj edilmesi için emanete bırakılan cihazların sorumluluklarında işletmeyi zor duruma sokmaktadır. Masaüstü Şarj Aleti – ŞARJJET tam da burada devreye girmektedir. Gittiğiniz bir kafede siz kahvenizi yudumlarken masaüstü mobil şarj otomatı telefonunuzu şarj ederken aynı zamanda telefonunuzu da kullanabilirsiniz. Ayrıca yanınızda bulunan tablet kulaklık gibi şarj ihtiyacı olan tüm cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Masaüstünde yer kaplamaması ve taşınabilir olması size konfor sağlar. İşletme olarak cihaz mobil şarj sorunlarından kurtulduğunuz gibi aynı zamanda işletmede bu hizmetten kazanç elde etmesini sağlar.

Masaüstü Şarjmatik ile Mobil Şarj İstasyonu Aynı Ürün mü?

Şarjmatik ve şarj istasyonu aslında aynı ürünlerdir. Genel olarak aslında herkes sarjpoint olarak adlandırılmış olsada bu ürün asıl adı Şarj Otomatıdır. Ama birçok işletme veya kafe sahipleri masaüstü şarj aleti, mobil şarj istasyonu, masaüstü şarjmatik, masaüstü madeni para ile çalışan şarj cihazı, masaüstü mobil şarj otomatı gibi birçok isimle anılır. Biz ŞARJJET olarak; “Masaüstü Şarjjet” olarak tüm Dünya’ya yaydık.

Masaüstü Şarj Aleti İle İlgili Diğer Yazılarımız


ŞARJJET NEDİR ?

MASAÜSTÜ ŞARJ ALETİ NEDİR? – ŞARJJET NE İŞE YARAR

MASAÜSTÜ MADENİ PARA İLE ÇALIŞAN ŞARJJET YENİ MODELİ ÇOK YAKINDA

ŞARJ İSTASYONU TERCİH EDERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ